"Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Miasta"
23.11 dzieci z oddziału przedszkolnego udały się do Urzędu Miasta. Miały tam możliwość spotkania się z Panem burmistrzem - Piotrem Osieckim. Było to dla nich ogromne przeżycie. Dzieci zwiedziły piętro, na którym pracuje Pan burmistrz, zasiadły w jego fotelu i zadały kilka pytań. Dzięki tej wizycie dowiedziały się, że już w 2019 r. w naszej szkole będzie realizowana pewna inwestycja, na którą dzieci czekają z niecierpliwością. Wizyta dzieci była miła także dla Pana Burmistrza, bo obiecał odwiedziny w naszej grupie już niedługo..... Na koniec dzieci udały się do kolejnego pomieszczenia, w którym mogły z jednego miejsca oglądnąć całe miasto. Dziękujemy serdecznie mamie Ani za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.