Wycieczka integracyjna

20 września - w piękny, upalny słoneczny dzień – klasy siódme wybrały się na wycieczkę integracyjną do Gospodarstwa Agroturystycznego „Jeziorany”. Co prawda siódmoklasiści znają się, ale wycieczka na pewno pozwoliła poznać niektórych lepiej. Przede wszystkim wychowawcy mogli przyjrzeć się uczniom z innej perspektywy. Na miejscu – po zapoznaniu się z terenem – uczniowie grali w piłkę nożną i siatkówkę albo prowadzili dyskusje. Przy ognisku posilili się, zjadając kiełbaski, chlebek i...pieczone słodkie pianki. Następnie przyszedł czas na sportowe zmagania przygotowane przez p. Lidię Kobek. Dziesięcioosobowe drużyny stanęły do konkurencji przeciągania liny – wygrała 7b. Następnie całymi klasami na dwa boiska zagrano w dwa ognie. Nauczyciele gorąco dopingowali swoje klasy. Umęczeni wysiłkiem i gorącem, wróciliśmy do szkoły w pełni zintegrowani, cali i szczęśliwi.