Sukces Natalii

Jedenaście wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania ze smartfona złożyło się na pracę Natalii Donat, która zwyciężyła w Ogólnopolskim  Konkursie  „Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci” zorganizowanym  w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego GIODO „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych – inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”

Zadaniem konkursowym było przygotowanie infografiki, mini-poradnika lub filmu na temat „Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci”.  Natalia wykonała mini-poradnik w programie  graficznym CANVA pod opieką p. Jolanty Dobrzyńskiej.  Komisja Konkursowa doceniła  zakres prezentowanej wiedzy, przygotowanie merytoryczne, walory artystyczne, oryginalne i twórcze podejście do tematu, trafność i jasność przekazu oraz  zgodność pracy z ideą i tematyką konkursu i przyznała  Natalii I miejsce.

Nagrody, ufundowane przez Orange, Microsoft i Rzecznika Praw Dziecka wręczyła Natalii p. Minister Edyta Bielak–Jomaa podczas  spotkania podsumowującego tegoroczną edycję programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa” 8 czerwca 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Gratulujemy Natalii wspaniałego sukcesu!

Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania  się z mini- poradnikiem  i stosowania  rad Natalii podczas korzystania ze smartfonów!

Poradnik Natalii do pobrania