przejdź do Sochaczew.pl
79759 odwiedzin
Noc bibliotek
W tegorocznej akcji w naszej szkole wzięli udział zarówno gimnazjaliści,  jak i uczniowie szkoły podstawowej, w tym spora grupa pierwszoklasistów. 

 

Młodsi pod okiem swoich wychowawczyń uczestniczyli w bibliotecznych podchodach, grali w gry planszowe oraz rysowali wspólny komiks i czytali fragmenty „Kubusia Puchatka”.  Z pomocą starszych kolegów wykonywali zakładki do książek. Nie obyło się też bez bohaterskiej charakteryzacji. Podczas zabaw i zajęć śmiechu było co niemiara. Zajęcia dla młodszych skończyły się o godzinie 20.00. Nieco zmęczeni, ale usatysfakcjonowani pierwszoklasiści z uśmiechem na ustach, baśniowym makijażem na buziach i zakładkami  w dłoniach wrócili do domu, twierdząc, że „biblioteka jest fajna”.

 

 

Ich starsi koledzy także wspólnie rysowali komiks, grali w gry planszowe i czytali Herberta. Z dużą uwagą wykonywali lapbooki czy poszukiwali rozwiązania zagadki w escappe roomie.  W skupieniu pisali listy „do siebie” za kilka lat, które następnie zostały umieszczone        w kapsule czasu 😊
Być może kiedyś zostanie ona odnaleziona a listy wrócą do dorosłych już właścicieli….

 

 

Gdy za oknem zapadł zmrok przyszedł czas na projekcje filmów grozy oraz strasznnnnne historie… 

 

 

Spotkanie z biblioteką zakończyły nocne rozmowy między regałami na temat książek, szkoły   i kolejnej Nocy Bibliotek. 

 

 

Przed północą uczniowie rozeszli się do domów.
A A A
10.06.2018
godz.21:50
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość