"Rzepka" dla rodziców

Po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny naszych ,, świetliczaków’’. Tym razem z okazji ,, Dnia Rodziny’’ . Dzieci przygotowały  rodzicom muzyczno- teatralną niespodziankę. Niespodzianką tą było przedstawienie ,, Rzepka’’ Juliana Tuwima, przygotowane pod kierunkiem  p. Wiolety Fabiańczyk. Utwór ,,Rzepka "J. Tuwima nie wymagała od naszych autorów nauki tekstu, ponieważ głównym zadaniem występujących dzieci  było przedstawienie charakteru postaci poprzez gest, ruch i przede wszystkim kostium. Musimy przyznać, że rodzice ,, świetliczaków’’ wykazali się olbrzymią pomysłowością w wykonaniu charakterystycznych dla danej osoby. Natomiast dzieci wykazały się wielką odwagą i pomysłowością w naśladowaniu odgłosów i gestów odgrywanej postaci. Na efekt fajnej zabawy miała również wpływ właściwie dobrana muzyka do dane postaci.

Dziękujemy rodzicom za przybycie  dobrą zabawę oraz za smaczny i zdrowy poczęstunek po przedstawieniu.