Początek majówki z sukcesami sportowymi

27.04.2018r w  Kamionie  odbył  się  XX  Finał  Mazowieckich Indywidualnych  Biegów  Przełajowych. Szkołę  Podstawową  nr  1 w  Sochaczewie  reprezentowało  dwoje  uczniów: Wiktoria  Frank z  klasy  7d, oraz  Kacper  Zygmunciak  z  klasy 7f.

Wiktoria  swój  start  w  biegu  na  1000m    zakończyła   na  15  miejscu  zdobywając  również   w  swojej  kategorii  wiekowej  puchar  dla  najlepszej  zawodniczki  powiatu  sochaczewskiego.  Startujący  na  1500m  Kacper  uległ  tylko  jednemu  konkurentowi,  zajął   II  miejsce  oraz  podobnie  jak  Wiktoria  otrzymał  puchar  dla  najlepszego  zawodnika  powiatu  sochaczewskiego w  swojej  kategorii  wiekowej. Serdecznie  gratulujemy  i  życzymy  dalszych  sukcesów.

28.04.2018