przejdź do Sochaczew.pl
59361 odwiedzin
Mistrzowie Powiatu w pływaniu!

Dnia 8.12.2017r uczniowie z naszej szkoły rywalizowali w Mikołajkowych Pływackich Zawodach Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.
Zawodników i zgromadzonych gości na basenie w imieniu Burmistrza bardzo serdecznie przywitali; Dyrektor MOSiR w Sochaczewie Pan Mieczysław Głuchowski oraz Naczelnik Wydziału Sportu w Sochaczewie Pani Agata Kalińska.
W zawodach wzięło udział 180 zawodników ze wszystkich szkół podstawowych w mieście, Kątów, Kozłowa Biskupiego, Rybna, z wygaszanego gimnazjum powiatowego oraz zaproszonych szkół z Łowicza i Żukowa. Naszą szkołę godnie reprezentowała liczna, trzydziestoosobowa, grupa zawodniczek i zawodników. Rywalizowali oni nie tylko ze sobą, z przeciwnikami, ale także ze stresem i własnymi słabościami.
Uczniowie rywalizowali na dystansie 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz w sztafetach mieszanych 4x50m stylem dowolnym.
Zawodnicy za zajmowane miejsca na podium w konkurencjach indywidualnych otrzymali medale i dyplomy, a w konkurencjach sztafetowych puchary i wór świątecznych słodkości. Ponadto dla wszystkich uczestników organizator przygotował paczki ze słodyczami, jogurtami i owocami.

Wyniki:

50m st. dow dziewcząt kat. 2005-2007 eliminacje:
9 Palasik Martyna 00,38,04
20 Sylwetsrzak Marta 00,45,35

50m st. dow dziewcząt kat. 2004-2002 eliminacje:
1 Tępczyk Patrycja 00,32,09 
3 Domańska Zuzanna 00,33,53 
5 Tymorek Julia 00,35,22 
8 Sylwestrzak Weronika 00,36,98 
9 Kotlarz Oliwia 00,37,68 
10 Brejnak Natalia 00,37,87 
13 Białas Oliwia 00,39,62 
14 Orlińska Anna 00,39,69 
15 Tondera Adrianna 00,39,70 
18 Badowska Agata 00,45,77 
21 Dybiec Maria 00,47,45 
22 Bombrych Gabrysia 00,47,86

50m st dow dziewcząt kat. 2004-2002 
finał
1 miejsce Domańska Zuzanna 00,30,44
2 miejsceTępczyk Patrycja 00,32,82
3 00,33,79
4 miejsceTymorek Julia 00,34,97
5 00,35,01 
6 00,35,10

50m st. dow chłopców kat. 2004-2002 eliminacje:
3 miejsce Palasik Marcel 00,30,60
4m Lewicki Filip 00,31,61
5m Awtuch Maksymilian 00,32,08 
7m Wasilewski Bartosz 00,32,50 
10m Zaczkowski Adam 00,33,35 
13 Kreps Mateusz 00,34,56
18 Kacprzak Konrad 00,36,26 19 
Augustyniak Marcin 00,36,51 21 
Koperski Augustyn 00,38,36 23 
Orliński Adam 00,38,93
25 Mechacki Wiktor 00,42,31 26 
Pisarek Damian 00,45,87

50m st. dow chłopców kat. 2004-2002

finał
1. 00,27,29
2 miejsce Palasik Marcel 00,30,19 
3. 00,30,84
4.Lewicki Filip 00,31,28 
5.Awtuch Maksymilian 00,31,82 
6. 00,31,88

Sztafety 4x 50 m dziewczat i chłopców kat 2002-2004

1 miejsce SP 1 Sochaczew 02,11,32 w składzie: Tępczyk Patrycja, Domańska Zuzia, Awtuch Maksymilian, Palasik Marcel

2 miejsce Gim Powiatowe 02,16,85 2 Michurski Wiktor, Oliwia Radkowska , Mariusz Przemyłski, Ewa Januszewska

3 miejsce SP 1 Sochaczew (2) 02,19,53 3 Tymorek Julia, Breinak Natalia, Zaczkowski Adam, Krebs Mateusz

4 miejsce SP 1 02,25,63 4 Kotlarz Oliwia, Sylwestrzak Weronika,Augustyniak Marcin, Wasilewski Bartosz

5 miejsce SP 6 02,27,05

6 miejsce SP7 02,33,81

Gratulujemy Zawodnikom godnej postawy i sukcesów!!!

A A A
11.12.2017
godz.14:31
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość